10. İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali hakkında her şey

68
10-istanbul-uluslararasi-edebiyat-festivali-hakkinda-her-sey

Bu yıl İTEF’te, 22 ülkeden 74 yazar, 21 edebiyat profesyoneli,9 performans sanatçısı ile toplam 104 katılımcı ile birlikte söyleşiler, etkinlikler, atölyeler, konserler ve edebiyat partileri düzenlenecek.

10-istanbul-uluslararasi-edebiyat-festivali-hakkinda-her-sey

Türkiye’nin dünyada festivaller arasında yerini almış en önemli tek edebiyat festivali İTEF-İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali 4–12 Mayıs 2018tarihleri arasında “Edebiyatı Takip Ediyoruz” teması ile 10. yılını kutluyor.

Mürekkep Haber‘in basın sponsorları arasında yer aldığı İTEF’te bu yıl, 22 ülkeden 74 yazar, 21 edebiyat profesyoneli,9 performans sanatçısı ile toplam 104 katılımcı ile birlikte söyleşiler, etkinlikler, atölyeler, konserler ve edebiyat partileri düzenlenecek. Festival, İstanbul’un her iki yakasında birçok mekânda gerçekleşecek. İTEF tüm edebiyatseverleri bekliyor

İTEF 2018 festival programından öne çıkan etkinlikler:

BOMONTİADA’NIN BÜYÜLÜ ATMOSFERİNDE

EDEBİYATI TAKİP EDİYORUZ!

5–6 Mayısa denk gelen haftasonu tarihlerinde edebiyatı bomontiada’da takip etmek isteyenler için gün boyu sürecek festival programı edebiyatseverleri bekliyor. FABISAD etkinlikleri, festival sahnesinde ilk kez göreceğimiz isimler ve eğlenceli çocuk etkinliklerinin akşamında Gece Yarısı Edebiyat Partileri ve DJ performansıyla festivali bomontiada’da.

Yazdığı kitaplarla kısa zaman içerisinde Finlandiya ve pek çok ülkede en çok satanlar listesinde yer alan Sofi Oksanen, 5 Mayıs Cumartesi 16.00’da bomontiada’nın büyülü atmosferinde okurlarıyla bir araya geliyor! Hülya Balcı moderatörlüğünde güzellik, hayat ve başka trajediler başlığını konuşacakları etkinlikten sonra Doğan Kitap’tan çıkan son kitabı Norma’yı imzalayacak.

Murekkebhaber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.