“Ant-Man ve Wasp”ın Yeni Posteri Yayınlandı!

104
4432200

Marvel’ın yeni filmi ülkemizde 6 Temmuz’da vizyona girecek.

4432200

“Avengers: Sonsuzluk Savaşı” gişeleri fethederken, Marvel’ın yeni filmi için tanıtım çalışmaları da son hız devam ediyor. 2015 yapımı “Ant-Man”in merakla beklenen devam halkası “Ant-Man ve Wasp“tan yepyeni bir poster görücüye çıktı. Filmin yeni fragmanı ise yarın yayınlanacak.

Devam filminde başroller bir kez daha Paul Rudd ve Evangeline Lilly ikilisine ait. İlk filmden Michael Peña, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, David Dastmalchian, Vanessa Ross ve Michael Douglas kadroya geri dönerken, Michelle Pfeiffer, Hannah John-Kamen, Walton Goggins, Laurence Fishburne ve Randall Park’ı ilk defa bu filmde izleyeceğiz. İlk filmde başarılı bir iş çıkaran Peyton Reed de yönetmenlik koltuğunu tekrar üstleniyor.

Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olmanın zorluklarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır…

“Ant-Man ve Wasp” ülkemizde 6 Temmuz‘da vizyona girecek.

Beyazperde

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.