Certurk Kaynakçı Sertifikası ve Kaynakçı Belgesi

623

Certurk Personel Belgelendirme:  Kaynakçı Sertifikası ve Kaynakçı Belgesi

CERTURK Personel Belgelendirme ve Gözetim alanlarında , kaynaklı imalatta çalışacak kaynakçıların ilgili standartlarına göre kaynakçı sınavlarının yapılıp, test parçalarının tahribatsız ve/veya tahbibatlı test sonuçlarının değerlendirilerek sertifikalandırılması hizmetini vermek üzere kurulmuştur. Kaynakçı belgelendirme konusunda TÜRKAK’tan ISO 17024 Personel Belgelendirme akreditasyonuna sahiptir.

certurk-logoFirmamız,TS EN 287-1 Standardına göre Çelik Kaynakçıların Belgelendirilmesi, TS EN 1418 Standardına göre Metalik Malzemelerin Tam Mekanize ve Otomatik Ergitme Kaynağı için Kaynak Operatörleri ve Direnç Kaynak Ayarcıları, Kaynak Operatörlerinin Belgelendirilmesi standartlarına sahiptir.

Sunduğu hizmetlerde tamamen tarafsız ve bağımsız olmayı ilke edinmiş, her kuruluş ve kişi için hiçbir maddi çıkar gözetmeksizin tamamen tarafsız hareket etmektedir.

Bağımsızlık ve dürüstlük ilkesini tehlikeye sokacak her türlü davranıştan uzak durarak yasal mevzuat ve yükümlülüklerini yerine getirmeyi taahhüt ve beyan eder.

CERTURK fiyat ve rekabet ortamından bağımsız olarak, hizmet verdiği kurum, kuruluş ve adayların beklentilerini karşılayacak şekilde, kalite seviyesini en üst düzeye çıkarmak için tüm altyapı ihtiyaçlarını, dışardan gelecek tüm verileri değerlendirerek, personel motivasyonunu da maksimize ederek bu hedeflere ulaşmayı amaç edinmiştir.
Kalite Yönetim Sistemimiz TS EN ISO / IEC17024 standardının gerekliliklerini yerine getirerek, sunduğumuz hizmette iç denetim faaliyetleri ile tarafsızlık ve bağımsızlığı korumayı hedeflemiştir.

15 YORUMLAR

  1. Certürk firmasının Kaynakçı Sertifikası ve Kaynakçı Belgesi ile önemli bir işlevini yerine getirdiğini düşünüyorum. Çünkü her işte nasıl ki bir uzmana ihtiyacımız varsa kaynakçılık alanında çalışan işçilerin Türkak standartlarına uygun akredite olmuş bir firmadan örnek Certurk Personel Belgelendirme firmasından kendilerini sertifika sahibi yapmaları kendi kaliteleri açısından önemlidir.

  2. Nasıl ki web tasarım ve grafik tasarım alanında bilgi seviyemizi sertifika ile onaylatıyorsak aynı durum Kaynakçı Sertifikası veya Kaynakçı Belgesi için de geçerlidir diye düşünüyorum.

  3. Kaynakçı Sertifikası veya Kaynakçı Belgesi için başvuruda bulunacağım inşallah sonunda sertifika alabilirim. AB yasalarının zaman zaman işe yaradığını görmek güzel oluyor.

    • İsmail bey eğer kaynakçı sertifikası almak istiyorsanız Certurk kaynakçı belgesi veriyor.Bunun için sitelerine bakmanızı tavsiye ediyorum. Hayırlı işler.

  4. Kaynakçı belgesi nasıl alınır nereden alınır gibi kafanızı kurcalayan sorularınız varsa Certurk Kaynakçı sertifikası veya belgesi veren bir firmayla zaman geçirmeden irtibata geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.