Ersay Üner İki Aşık

101
erssyuner-1511517361-300x200

Ersay Üner ‘İki Aşık’ı Anlattı!

erssyuner-1511517361

 

‘Tatlım Tatlım’ şarkısındaki yorumcu kimliği ile büyük bir etki yaratan Türk müziğinin söz ve beste alanındaki en önemli isimlerinden müzisyen Ersay Üner, merakla beklenen yepyeni teklisi ‘İki Aşık’ı müzikseverler ile buluşturdu.

Klip çekimi için Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Ersay Üner’e ilk defa bir klipte rol alan güzel ve başarılı oyuncu Hande Doğandemir eşlik etti.

Bir ayrılıp bir barışan iki sevgiliyi anlatan klipte, birbirine aşık iki insanın duygularının en saf haliyle betimlemesi siyah beyaz video tekniği kullanılarak etkileyici sahnelerle izleyiciye sunuldu.

Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan başarılı müzisyen, yeni projesinin mix & masteringini Justin Bieber, David Guetta , Kesha ve Jason Derulo gibi dünyaca ünlü isimlerin çalışmalarına imza atan Benny Steele ile yaptı.

Yine dünyaca ünlü ve Los Angeles’ta bulunan Villages Stüdyoları’nda şarkının bir kısmının kayıtlarını yapan Ersay Üner, geri kalan kısımları kendi stüdyosunda tamamladı.

Ersay Üner ‘İki Aşık’ isimli tekli çalışmasının fotoğraf çekimleri için Ergin Turunç ile bir araya geldi.

Ersay Üner’in yeni teklisi İki Aşık 24 Kasım tarihinde tüm dijital platformlarda ve video klibi ile tüm müzik kanallarında yerini aldı.

Müzik Haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here