Suyun Yolculuğu Fotoğraf Sergisi

80
suyun-yolculugu-fotograf-sergisi

Tarihler: 03 Aralık 2016 Cumartesi ~ 22 Aralık 2016 Perşembe

Yer: İFSAK NXCLUB Sergi Salonu

Adres: İstiklal Cad. Ayhan Işık Sok. No:32/2 Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0212 292 42 01 / 0212 292 18 07
Faks: 0212 252 44 61
Web: http://ifsak.org.tr
E Posta: iletisim@ifsak.org.tr

Wilo 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sergisi 03 – 22 Aralık 2016 İFSAK Sergi Salonu, Beyoğlu

Azalan su kaynaklarına dikkat çekmek için düzenlenen Wilo 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın sergisi kapılarını açıyor. “Suyun Yolculuğu” temasıyla gerçekleştirilen, 12 ülkeden 400’e yakın sanatçının katıldığı yarışmada dereceye giren ve jüri tarafından sergide yer almaya değer görülen eserler, 3-22 Aralık tarihlerinde İFSAK Sergi Salonu’nda ziyaret edilebilecek.

Pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo’nun düzenlediği fotoğraf yarışmasında, 26 Kasım’da düzenlenen ödül töreninin ardından sıra sergi heyecanına geldi. “Suyun Yolculuğu” temasıyla yapılan, 12 ülkeden 400’e yakın fotoğraf sanatçısı ve 1400’e yakın eserin katıldığı Wilo 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren ve sergide yer almaya değer görülen eserler, 3-22 Aralık tarihleri arasında İFSAK Sergi Salonu’nda fotoğraf severlerle buluşacak.

İstanbullu sanatseverler sergiyi ziyaret ederek, Hindistan’dan Büyük Britanya’ya, İran’dan Vietnam’a, Endonezya’dan İspanya’ya kadar farklı ülkelerden fotoğrafçıların yansıttığı su manzaralarına tanıklık edebilecek.

Amaç azalan su kaynaklarına dikkat çekmek
Wilo 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni ise 26 Kasım’da İFSAK’ta yapıldı. Ödül töreninde bir konuşma yapan Wilo Türkiye Pazarlama Müdürü Melis Öner şunları söyledi: “Wilo olarak suya sahip çıkan, azalan su kaynaklarına dikkat çeken çalışmalar yapıyoruz. Düzenlediğimiz bu yarışmada, fotoğrafın gücünden faydalanarak suyun verimli kullanılması konusunda farkındalık yaratmayı amaçladık. Bu yıl beşincisini uluslararası olarak gerçekleştirdiğimiz yarışmamızda bizimle işbirliği yapan İFSAK’a, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonuna ve katılan tüm değerli fotoğrafçılara teşekkür ederiz.”

5 yılda dereceye giren 138 fotoğraf portfolyo kitabında bir araya geldi
Wilo’nun 2012 yılından bu yana düzenlendiği fotoğraf yarışmasında şimdiye kadar dereceye giren tüm eserler, “Su Dünyanın Her Karesinde Fotoğraf Yarışması Portfolyosu” kitabında bir araya getirildi. Toplam 138 fotoğrafın yer aldığı portfolyo, İFSAK’ta yapılan Wilo 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreninde katılımcılara armağan edildi.

istanbul.net.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here