İlk görüntüler 6 Mayıs’ta yayınlanacak!

34

Dünyaca ünlü pop star Rihanna’nın, son albümü ‘Unapologetic’in tanıtımı için çıktığı turneden görüntüler içeren bir saatlik belgesel filmin yayınlanacağı kanal ve tarih belli oldu.

19591609

“Diamonds” isimli turnenin yedi durağında verilen konserlerden ve turnenin farklı anlarından alınan görüntülerin yer aldığı belgesel-film ABD’de Fox kanalında 6 Mayıs’ta yayınlanacak.

Rihanna’nın 8 Mart’ta başlayıp Temmuz ayının sonuna kadar sürmesi planlanan Diamonds Turnesi kapsamındaki şehirler arasında Mexico City, Toronto, Stockholm, Paris, Berlin, Londra ve New York gibi büyük metropollerin yanı sıra başka birçok ABD, Avrupa ve Kanada şehri yer alıyor.

30 MAYIS’TA İSTANBUL’DA

Turnenin Avrupa ayağı, 26 Mayıs’ta İspanya’nın Bilbao şehrinde başlayacak. Genç şarkıcı daha sonra sırasıyla Avusturya, Türkiye, Belçika, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hollanda, Norveç, Portekiz, İsveç ve İngiltere’de sahne alacak.

Türkiye’deki konser, 30 Mayıs’ta İstanbul-BJK İnönü Stadyumu’nda gerçekleştirilecek.

Barbados doğumlu Grammy ödüllü şarkıcı geçen hafta grip ve larenjit nedeniyle Boston and Baltimore konserlerini iptal etmek zorunda kalmıştı.

Kaynak:Hürriyet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here