“Jurassic World: Yıkılmış Krallık”tan Yeni Poster Geldi!

49
4296469

Vizyon tarihine iki aydan az bir süre kalan yeni devam halkasının yeni posteri yayınlandı.

4296469

“Jurassic Park” serisinin merakla beklenen yeni devam halkası “Jurassic World: Yıkılmış Krallık”tan yeni bir poster yayınlandı. Filmin yeni fragmanının da yarın yayınlanması bekleniyor.

Filmin başrollerini bir kez daha Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard ikilisi üstleniyor. Yıldız ikiliye Jeff Goldblum, BD Wong, Toby Jones, Ted Levine, James Cromwell, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda ve Rafe Spall’ın eşlik ettiği film, “The Impossible”, “The Orphanage” ve “A Monster Calls” filmleriyle tanınan J.A. Bayona tarafından yönetiliyor. Filmin müzikleri ise Oscar’lı besteci Michael Giacchino’ya emanet.

İlk filmde yaşanan facianın ardından, Claire’in parkı yönetirken birer market ürünü gibi gördüğü dinozorlara olan bakış açısı değişiyor ve “Dinozor Koruma Grubu” isimli bir organizasyon kurar. Amacı; aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmaktır. Claire, bu tehlikeli ve zor görevi yerine getirebilmek için de dinozorlara karşı baskınlığını kanıtlamış olan tanıdığı tek kişiden, Owen Grady’den yardım ister. İkilinin bir kurtarma görevi amacıyla gittikleri adada ise her şey sarpa saracaktır…

“Jurassic World: Yıkılmış Krallık” ülkemizde 8 Haziran’da vizyona girecek.

Beyazperde

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here