Karayip Korsanları Salazar’ın intikamı 26 Mayıs’ta vizyonda

54
Pirates-of-the-Caribbean-5-Dead-Men-Tell-No-Tales-1024x647

Altın Küre ödüllü oyuncu Johnny Depp’in de rol aldığı Karayip Korsanları Salazar’ın intikamı (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) filmi, 26 Mayıs’ta beyaz perdede olacak.

Aksiyon-macera türünü sevenleri, sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen “Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı” filminin kadrosunda, Johnny Depp’in yanı sıra Javier Bardem, Brenton Thwaites, Kevin R. McNally, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani, Stephen Graham, David Wenham ve Geoffrey Rush da yer alıyor.

Espen Sandberg ve Joachim Ronning’in yönetmen koltuğuna oturduğu filmin yapımcılığını Jerry Bruckheimer üstlendi.

Depp’in ikonik ve heyecan verici anti-kahraman rolü Jack Sparrow ile sinemaya geri döndüğü filmin konusu kısaca şöyle:

“Çılgın maceralara atılan talihsiz Jack Sparrow, yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Korkunç Kaptan Salazar (Javier Bardem) tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmıştır ve Jack’in hayatta kalmak için tek umudu efsanevi Poseidon Asası’nı bulmaktır. Jack Sparrow, asayı bulmak için güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve Kraliyet Donanmasından Henry (Brenton Thwaites) adında dikbaşlı, genç bir denizciyle pek de kolay olmayan bir anlaşma yapmak zorundadır.”

NTV Haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.