Müzikaller ve Aşk Etkinliği

32

muzikaller-ve-as

Tarihler: 13 Şubat 2016 Cumartesi ~ 13 Şubat 2016 Cumartesi 13 Şubat 2016 20:00

Yer: Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi

Ücret: 1. Kategori – 38.50 TL 2. Kategori – 23.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Osmaniye Mahallesi. İncirli Yolu Sokak. No: 27 / 31 Bakırköy İstanbul
Telefon: 0212 572 2070
Web: http://www.leylagenceropera.com/
E Posta: info@leylagenceropera.com

İstanbul Devlet Opera ve Balesi solist sanatçısı Tülay Uyar, Sevgililer Günü’nü 13 Şubat’ta ”Müzikaller ve Aşk” isimli konseri ile Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi sahnesinde kutluyor.

Başyapıtların en sevilen bölümlerinden kolaj yaparak oluşturduğu repertuvarında Tülay Uyar, en sevilen aşk temalı müzikalleri aşıklar ile paylaşıyor. Yurt içinde ve yurt dışında  sayısız konser veren ve Londra’da müzikal albümü yapan Uyar, West Side Story, Cats, Phantom Of The Opera, My Fair Lady, Evita  gibi klasik müzikallerin yanı sıra, Dreamgirls, Mamma Mia gibi günümüzün modern müzikallerinden seçilen parçalardan oluşmuş bir repertuvar sunuyor. Konserde ayrıca, yabancı başyapıtların yanı sıra Lüküs Hayat gibi ölümsüz müzikallerde dans kareografileri ile beraber izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

– Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.- İndirimli kategoriden 65 Yaş üstü, öğrenci,emekli ve Bakkart (Bakırköy Kart) sahipleri faydalanabilir.- İndirimli kategori, kart ibrazı ile sadece etkinlik gişesinden satılmaktadır.

KAYNAK: istanbul.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.