Shamoon müzik grubu, Endless Art Taksim’de konser verecek

147
shamoon-muzik-grubu-endless-art-taksim-de-konser-verecek

Şaman ritimleri ve ruhuyla doğaçlama müzik yapan Shamoon müzik grubu, 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü Endless Art Taksim’de.

shamoon-muzik-grubu-endless-art-taksim-de-konser-verecek

2016 yılında kurulan, özgür ve özgün müzik tarzlarıyla dikkatleri üzerlerine çeken Shamoon grubu, ilk albümleri “Merkabah”ı 2017’de yayımladı. Mantralar eşliğinde meditatif bir müzik icra eden grupta; Ayda Mehtap vokalde ve şaman davulunda, Cenk Güçbilmez perküsyonda, Dr. Kerem Köseoğlu vokalde ve basgitarda yer alıyor.

Her bir üyesinin farklı bir içsel deneyimden ve müzikal tarzdan geldiği topluluk, konserlerinin ilk bölümünde şaman ruhu yönelimiyle tarzlarını bir araya getirerek yarattıkları müziği seslendirecekler. Konserin ikinci bölümü ise, müziğin yanı sıra şaman şifacılığıyla da ilgilenen Ayda Mehtap’ın şamanik trans dans gösterisiyle başlayacak ve müzikle devam edecek.

Dinleyicileri spiritüel ve meditatif bir iç yolculuğa çıkartacak Shamoon konseri, 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 21.00’de Endless Art Taksim’de gerçekleşecek. Konser biletleri, Biletix’ten ve Endless Art Taksim’den temin edilebilir.

Murekkebhaber

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.