Yeni “Mission: Impossible – Yansımalar” Posterleri Tüm Ekibi Bir Araya Getiriyor!

109
1957817

Merakla beklenen aksiyon filminden iki yeni poster yayınlandı.

1957817

Görevimiz Tehlike serisinin 6. filmi olan “Mission: Impossible – Yansımalar”dan yeni posterler görücüye çıktı. Merakla beklenen aksiyon filminin yeni fragmanının ise önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

Filmin başrolünü serinin tüm filmlerinde olduğu gibi bir kez daha Tom Cruise üstleniyor. Yıldız oyuncuya filmde Altın Küre adaylığı bulunan Rebecca Ferguson, DC filmlerinin Superman’i Henry Cavill, Simon Pegg, Oscar adayı Alec Baldwin, Altın Küre ödüllü Ving Rhames, Sean Harris, Vanessa Kirby, Michelle Monaghan ve Angela Bassett gibi isimler eşlik ediyor. Serinin son filmi “Görevimiz Tehlike 5”e imza atan Oscar ödüllü yönetmen ve senarist Christopher McQuarrie bu filmde de yönetmen koltuğuna geçiyor.

Film, ikonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamanda yakalıyor. Berlin’deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşüyor ve denetimsizliği sebebiyle CIA’in kara listesine giriyor. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyuluyor…

“Mission: Impossible – Yansımalar” ülkemizde 27 Temmuz’da vizyona girecek.

Beyazperde

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.