‘Yıldızlar’ bu kez Kızılay için söyleyecek

65
yildizlar-bu-kez-kizilay-icin-soyleyecek-300x168

Sanatçılar Orhan Gencebay, İrem Derici, Soner Sarıkabadayı, Serdar Ortaç, Serkan Kaya ve Cenk Eren, Türk Kızılayı yararına konser verecek.

 yildizlar-bu-kez-kizilay-icin-soyleyecek

Sanatçılar Orhan Gencebay, İrem Derici, Soner Sarıkabadayı, Serdar Ortaç, Serkan Kaya ve Cenk Eren, Türk Kızılayı yararına konserverecek.

Türk Kızılayı’ndan yapılan açıklamaya göre, açılış konuşmasını Orhan Gencebay’ın yapacağı “Türkiye’nin Yıldızları Kızılay İçin Söylüyor” konseri, 29 Mayıs’ta Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek. Sanatçılara İskender Paydaş ve orkestrası eşlik ederken, 14 dansçısıyla Adil Şan da “Diriliş” dansını sahneleyecek.

Nilüfer ve Sezen Aksu’nun kostümleri Kızılay yararına satılacak

Vatan Şaşmaz’ın sunacağı konserde Nilüfer ve Sezen Aksu’nun sahne kostümleri de Türk Kızılayı yararına açık artırmayla satışa sunulacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, konserde sahne alacak sanatçıların ve katkıda bulunan Sezen Aksu, Orhan Gencebay ve Nilüfer’in yaklaşımlarının, Kızılay konusunda olduğunu düşündükleri hassasiyetin gerçek bir ispatı olduğunu vurguladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Denizbank, Mastercard, Kızılay Maden Suları, Beştepe Güvenlik ve Ons Reklamcılık tarafından desteklenen konserin biletleri, “biletix.com” internet sitesinde satışa sunuldu.

KAYNAK: HABER7

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here